COOKIE POLICY
Informasjonskapsler er avgjørende for at vi kan yte deg bedre service. Vi lagrer ikke informasjon som kan identifisere deg som person. Du finner mer om cookies under Datasikkerhet

Kjøretøy sted

Auto 8-8
Lerstadveien 534
Postadr.: PB 7975 Spjelkavik
Postnr.: 6022 ÅLESUND
6018
Ålesund
Telefon: 70 10 46 00
Fax: 70 10 46 01

Auto 8-8

Lerstadveien 534
Postadr.: PB 7975 Spjelkavik
Postnr.: 6022 ÅLESUND
6018
Ålesund
Telefon : 70 10 46 00
Fax : 70 10 46 01

Kontakt detaljer for avdeling

Bilsalg

Åpningstider

Mandag - fredag: 08:00 - 16:30

Torsdag: 08:00 - 19:00

Lørdag: 10:00 - 14:00

Telefon
70 10 46 00
Daggen Halkjelsvik Selger Ford/ bruktbil dag.halkjelsvik@auto8-8.no
Nils Kolvik Selger Ford nils.kolvik@auto8-8.no

Telefon: 957 55 318

Brukte biler

Åpningstider

Mandag - fredag: 08:00 - 16:30

Torsdag: 08:00 - 19:00

Lørdag: 10:00 - 14:00

Telefon
70 10 46 00

Finansiering

Åpningstider

Mandag - fredag: 08:00 - 16:30

Torsdag: 08:00 - 19:00

Lørdag: 10:00 - 14:00

Telefon
70 10 46 00

Service

Åpningstider

Mandag - fredag: 07:30 - 16:30

Lørdag: Stengt

Telefon
70 10 46 00
Magnus Aarseth Avd.leder verksted magnus.aarseth@auto8-8.no

Telefon: 70 10 46 00- innvalg 1

Tom- Gøran Jønsson Serviceleder Ford Transit Senter tom.jønsson@auto8-8.no

Telefon: 70 10 46 00- innvalg 2

Karosseri & lakk

Åpningstider

Mandag - fredag: 07:30 - 16:30

Lørdag: Stengt

Telefon
70 10 46 00
Marius Hurlen Avd. leder karosseri marius.hurlen@auto8-8.no

Vi tar alle bilmerker. Vi utfører gratis skadetakst.

Deler og tilbehør

Åpningstider

Mandag - fredag: 08:00 - 16:30

Lørdag: 10:00 - 14:00

Telefon
70 10 46 00
Geir Helge Nes Avd leder delelager geir.nes@auto8-8.no

Telefon: 70 10 46 00

Vebjørn Solevåg Formann delelager vebjorn.solevag@auto8-8.no

Administrasjon

Åpningstider

Mandag - fredag: 08:00 - 16:00

Telefon
70 10 46 00
Elisabeth Dyhol Nevstad Salgskoordinator elisabeth.nevstad@auto8-8.no
Marius Heidang- Olsen Daglig leder marius.olsen@auto8-8.no

Telefon: 70 10 46 36/ 97 78 66 97

Roar Måseide Adm. leder roar.maseide@auto8-8.no

Telefon: 70 10 46 45/ 98 01 35 68

Økonomi

Åpningstider

Mandag - fredag: 08:00 - 16:00

Lørdag: Stengt (untatt salg- og delelager)

Telefon
70 10 46 00
Agna Remø Haugen Regnskap og lønn agna.haugen@auto8-8.no

Telefon: 70 10 46 46