COOKIE POLICY
Informasjonskapsler er avgjørende for at vi kan yte deg bedre service. Vi lagrer ikke informasjon som kan identifisere deg som person. Du finner mer om cookies under Datasikkerhet

Kjøretøy sted

Auto 8-8
6490 Eide
6490
Eide
Telefon: 71 29 99 99
Fax: 71 29 99 98

Auto 8-8

6490 Eide
6490
Eide
Telefon : 71 29 99 99
Fax : 71 29 99 98

Kontakt detaljer for avdeling

Nye biler

Åpningstider
Mandag-fredag kl 08.00-17.00
Torsdag kl 08.00-20.00
Lørdag kl 10.00-14.00
Telefon
71 29 99 99

Brukte biler

Åpningstider
Mandag-fredag kl 08.00-17.00
Torsdag kl 08.00-20.00
Lørdag kl 10.00-14.00
Telefon
71 29 99 99

Firmabil

Åpningstider
Mandag-fredag kl 08.00-17.00
Torsdag kl 08.00-20.00
Lørdag kl 10.00-14.00
Telefon
71 29 99 99

Verksted

Åpningstider
Mandag-fredag kl 08.00-16.00
Telefon
71 29 99 99
Rune Sildnes Kundemottaker rune.sildnes@auto8-8.no

Telefon:  71 21 99 83

Nils Petter Berdahl Teknisk leder avd. Eide nils.berdahl@auto8-8.no

Tlf.: 71 29 99 85

Karosseri

Åpningstider
Mandag-fredag kl 08.00-16.00
Telefon
71 29 99 99
Nils Petter Berdahl Teknisk leder avd. Eide nils.berdahl@auto8-8.no

Tlf.: 71 29 99 85

Deler og tilbehør

Åpningstider
Mandag-fredag kl 08.00-16.00
Telefon
71 29 99 99
Anne Skarpnes Deleselger avd. Eide anne.skarpnes@auto8-8.no

Tlf.: 71 29 99 82

Administrasjon

Åpningstider
Mandag-fredag kl 08.00-16.00
Telefon
71 29 99 99
Steinar Grip Adm. leder steinar.grip@auto8-8.no
Telefon:  71 57 28 41
Mobil:  474 54 474
Linda Slettvåg Dahl Sentralbord/kontor linda.dahl@auto8-8.no

Telefon:  71 29 99 99

Torill Sildnes Dyrhaug Regnskap torill.dyrhaug@auto8-8.no

Telefon:  71 29 99 86

Mobil:  913 78 667

Terje Sildnes Daglig leder terje.sildnes@auto8-8.no

Tlf.: 911 25 880